2023.08.31 godz. 18:46 Jelenia Góra, Dolnośląskie

Czy była małżonka może się wprowadzić?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam ,jestem 1,5 roku po rozwodzie była małżonka wyprowadziła się 4 miejsce przed rozwodem, rozew o ozwód złożyłem ja ,nie jest zrobiony podział majątku ponieważ ona nie zgadza się na moją propozycję, wyprowadziła się ze względu na zekome znęcanie się psychczne nad nią ,gdzie tak naprawdę sytuacja była odwrotna. Teraz dostałem informację od niej że się będzie wprowadzać spowrotem,czy może to zrobić, dziękuję.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Sie 2023 19:01

Jeśli nieruchomość stanowi majątek wspólny bądź jesteście Państwo współwłaścicielami, jest to jak najbardziej możliwe. Doradzam jak najszybciej postępowanie o podział majątku wspólnego. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)