2022.05.17 godz. 18:08 Gdynia, Pomorskie

Czy chłopak którego poznałam może złożyć sprawę w sądzie żebym oddała pieniądze za leczenie w szpitalu psych. Bo twierdzi że zniszczylam Go psych.?

Wyjaśnienie sytuacji

Poznalam przez Internet chłopaka,nigdy się nie spotkaliśmy. Mówił mi ,że ma zespół stresu pourazowego.Z czasem coraz mniej z Nim pisałam bo stał się bardzo natarczywy,ciągle pisał dzwonił w nocy,i powiedział mi że skoro pisaliśmy i powiedziałam że chce się lepiej poznać to jego zdaniem byliśmy już w związku na początkowym etapie bo On się zakochał.Kupił mi sam z siebie jakiś prezent,oczywiście nie dostałam go bo się nie spotkaliśmy,i wczoraj napisałam Mu,że to nie wypali,że nie będziemy razem i on mi napisał że Go zniszczylam psychicznie,że złoży sprawę w sądzie bo idzie do szpitala.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Cze 2022 18:39

Proszę spać spokojnie. A jeśli będzie nadal Panią nękał, może Pani złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa stalkinku.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)