2023.06.25 godz. 11:36 Lwówek Śląski, Dolnośląskie

Czy coś należy się po zmarłych dziadkach dzieciom zmarłego ojca

Wyjaśnienie sytuacji

Dzien dobry, mam pytanie jestem córka zmarłego ojca mam jeszcze brata .umarła nam babcia i dziadek mój świętej pamięci Tato ma siostrę I brata czy ja i mój brat jako po tacie możemy się starac o coś po zmarłych dziadkach .dziadek i babcia posiadali dom i działkę.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Cze 2023 15:51

Tak, jesteście Państwo w kręgu spadkobierców, o ile dziadkowie nie poostawili testamentu. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie, mogę się nią zająć w Państwa imieniu: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)