2020.04.28 godz. 11:21 Słupca, Wielkopolskie

Czy da się zatrzymać licytację komornicza

Wyjaśnienie sytuacji

Witam piszę ponieważ mamy długi z mężem. Sytuacja jest około roku chorowaliśmy trochę potem zaczęły się kredyt jeden za drugim i tak jesteśmy zadłużeni. Mamy do pod kredytem hipoteczny m wypowiedziana umowę około 9 miesięcy temu . Z banku żadnej informacji o licytacji komorniczej. I teraz pytanie czy jest możliwość zatrzymania jeszcze domu i cofnięcia takowej sytuacji

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Paweł Szybko

Zabrze, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Kwi 2020 23:26

Szanowna Pani, jeśli Pani długi są tak znaczące, że przekraczają wartość nieruchomości, warto rozważyć upadłość konsumencką. Jest to rozwiązanie pozwalające na rzeczywiste uporanie się z problemami finansowymi, po przejściu odpowiedniej procedury sądowej. Chętnie wyjaśnię jak wygląda upadłość konsumencka i jakie są jej skutki i zalety. Łączę pozdrowienia Adwokat Paweł Szybko 721 888 649