2022.01.01 godz. 14:43 Sosnowiec, Śląskie

Czy długi za zamieszkiwanie przejdą na mnie

Wyjaśnienie sytuacji

Moja mama nie płaci za mieszkanie zamieszkiwalem z nią do 18 roku życia czy te długi przejdą na mnie ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Marek Wojciechowski

Leszno, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Sty 2022 10:31

Dzień dobry! Proszę o informację jakie to mieszkanie - prywatne, komunalne, własnościowe? Oraz jakich miesięcy/lat dotyczą okresy, w których Mama nie płaciła opłat związanych z korzystaniem z mieszkania?