2022.04.27 godz. 21:38 Gdańsk, Pomorskie

Czy dopisek na jednym egzemplarzu umowy może zostać uznany za nieważny?

Wyjaśnienie sytuacji

Podpisałam aneks do umowy zmieniający stawkę opłaty za ogrzewanie. Po negocjacjach właściciel lokalu dopisał ręcznie do umowy, że wyższa stawka będzie obowiązywała do 30.04.2022 i zaparafował dopisek. Jednak zrobił to tylko na egzemplarzu, który ja otrzymałam, a na swoim ma pierwotną wersję umowy z moim podpisem. Czy w takim razie dopisek ten może zostać uznany za nieważny?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Cze 2022 18:43

Postanowienie będzie ważne.