2021.09.05 godz. 14:06 Świecie, Kujawsko-pomorskie

Długi rodziców

Wyjaśnienie sytuacji

Czy dziecko odpowiada za długi rodziców. Oczywiście rodzice żyją ale nie są w stanie tego spłacić i czy komornik może wejść mi na pensje?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Światłowski

Tarnów, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Wrz 2021 14:39

Szanowna Pani co do zasady nie odpowiada Pani za długi zaciągnięte przez inne osoby. Jeżeli dalej ma Pani jakieś wątpliwości proszę się zgłosić do prawnika, jeżeli Panią nie stać na odpłatną poradę może Pani się zgłosić do jednego z wielu Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej.