2019.12.12 godz. 13:07 Świętochłowice, Śląskie

czy firma zajmująca się fotowoltaiką, energią odnawialną, montażem paneli musi składać wniosek do BDO?

Wyjaśnienie sytuacji

Czy firma która powstała 15 listopada musi składać wniosek do BDO? jeśli tak to w jakim zakresie bedą wytwarzane odpady?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Jacek Zandecki

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Sty 2020 11:39

Pytanie jest dość ogólne. Zasadniczo odpowiedź brzmi TAK, jeśli zamierza wytwarzać odpady. . W celu określenia jednoznacznie obowiązku wpisu oraz jego zakresu trzeba by przeanalizować planowaną gospodarkę odpadami w firmie.