2022.07.04 godz. 20:06 Kielce, Świętokrzyskie

Czy istnieje prawo do zabierania przynależności klientów w lokalach typu pub?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, Zaszła pewna sytuacja, wraz z koleżanką, poszłyśmy do pubu, w którym osobiście kupiłam napój i spożywałam go na miejscu. Moja towarzyszka wyjęła wodę mineralną, (nie zakupioną na miejscu), która stała na stole. Po ok. godzinie przyszła prawdopodobnie właścicielka (Pani nie przedstawiła się, dlatego nie jestem pewna jak rola Jej przysługiwała), zabrała wodę i zakomunikowała, jeśli chcemy ją odzyskać, to musimy zapłacić za nią kilkukrotną wartość (takiego produktu nie było w menu). Na chwilę opuściłam z koleżanka lokal, po czym wróciłyśmy, a woda została wylana. Z wyrazami szacun

Odpowiedzi prawników:

Student

Paweł Plata

Niemstów, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Lip 2022 19:49