2020.06.25 godz. 13:18 Warszawa, Mazowieckie

Ugoda o spadek

Wyjaśnienie sytuacji

Czy jeśli dwie strony sporu o spadek umówiły się na mediacje z pośrednikiem na za dwa tygodnie możliwe jest poinformowanie jednej ze stron o przełożeniu spotkania na ten sam dzień w którym poinformowano?, informując jednocześnie ze jeśli się nie stawi na nim całość spadku zostanie przekazana drugiej stronie bez innych mediacji i postępowania sądowego. Pośrednik informujący o przełożeniu spotkania nie chciał podać powodu zmiany terminu mówiąc ze nie jest to ważne.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Cze 2020 15:20

Dzień dobry, z treści pytania nie wynika kim jest "pośrednik", czy "pośrednikiem" jest mediatorem czy inną osobą? Czego dotyczy dział spadku? Nie jest jednak możliwe, by z przyczyn które są podawane, ktokolwiek miałby utracić prawo do spadkobrania. pozdrawiam adwokat Anna Babiak
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)