2022.03.10 godz. 14:37 Nowy Sącz, Małopolskie

Czy jeśli zostanę powołany jako świadek na konfrontacja do prokuratora z innym świadkiem mogw odmówić konfrontacji

Wyjaśnienie sytuacji

Znaleziona torebka bez dokumentów ja twierdze ze pan podal mi nazwisko właścicielki on i jego zona temu zaprzeczają. narazie i ja i oni jesteśmy w charakterze świadka

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Mar 2022 14:40

Musi Pan stawić się na konfrontacji. Od stawiennictwa zwalnia jedynie zwolnienie od lekarza sądowego.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)