2023.08.16 godz. 11:54 Zakopane, Małopolskie

Czy jest możliwa odmowa zwrotu środków po egzekucji komorniczej, mimio umorzenia postępowania przez sąd.

Wyjaśnienie sytuacji

Miałam egzekucję komorniczą. Wniosłam do sądu skuteczny sprzeciw, i sąd umorzył postępowanie. Z tego co wyczytałam z paragrafów podanych przez sąd, firma Gwarant24, powinna mi zwrócić środki na konto. Niestety od miesiąca kwietnia Gwarant24, mnie zwodzi do dnia dzisiejszego. Dziś otrzymałam kolejną odpowiedź, że nie wrocą mi pieniędzy, ponieważ egzekucja opierała się o tytuł wykonawczy. Ten tytuł wykonawczy na, który Gwarant24 się powołuje, został przecież unieważniony . Bardzo proszę o pomoc, bo nie potrafię sobie poradzić już sama. Dziękuję z góry Marzena Mstowska

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Sie 2023 12:06

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Niezbędna jest analiza dokumentów. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)