2021.06.09 godz. 22:30 Poznań, Wielkopolskie

Czy jest możliwe żeby opiekun zabraniał mi kontaktu z dziećmi telefoniczny? Co mogę zrobić aby znów mi instytucje zaufały i żebym odzyskała dzieci?

Wyjaśnienie sytuacji

Moja sytuacja jest bardzo ciężka. Mam na imię Monika. Mam 2dzieci o których walczę od trzech lat. Jestem uzależniona od alkoholu z którego też się leczę. Już raz odzyskałam dzieci ale znów miałam chwilę słabości i sieglam po alk. Mam ograniczone prawa rodzicielskie. Ojciec dzieci się nie interesował nimi. Również jestem w 5m-c ciąży. Będę również uczęszczała na terapię dzienna aby odzyskać zaufanie wszystkich instytucji Jest też zainteresowana prokuratura mną na razie zaciągają opinii biegłych. A prokuratura jest przez obecnego męża. .Bylam tydzień na terapi ale ze wzgledu zdrowia wypisalam

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

Patrycja Murawska

Lublin, Lubelskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Cze 2021 21:25

Przejść w pełni terapię dla osób uzależnionych i uregulować kwestie odzyskania zdrowia z poświadczeniem przez odpowiednią instytucję która zaświadczy że jest Pani już po leczeniu i nie wymaga kontroli.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)