2021.06.30 godz. 12:49 Poznań, Wielkopolskie

Czy jest możliwość zerwać umowę jak najszybciej?

Wyjaśnienie sytuacji

Podpisana umowa najmu na czas nieokreślony minimum 12 miesięcy. Chcemy zerwać umowę. Bo dziecko boję tutaj spać że względu na ostatnią sytuację. Że nas nikt nie poinformował że będą naprawiać dach i o 7:30 dziecko obudziło się od tego hałasu i teraz boję się spać. Oprócz tego oni przez jakiś czas chodzili u nas pod oknami czym jeszcze więcej przestraszyli dziecko. Dziecko ma 3 latka. Oprócz tego w umowie nie prawidłowo wpisane nasze z facetem PESEL. Ale właściciel ma zdjęcie naszych dowodów. Umowa była podpisana 28.05.2021 .

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

. .

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Lip 2021 09:36

Witam, mogą Państwo wypowiedzieć umowę z zachowaniem terminu wypowiedzenia zawartym w tej umowie, jednak jeśli sytuacja jest pilna, proszę spróbować dogadać się z właścicielem na wcześniejszy termin i podpisać "Porozumienie o rozwiązaniu umowy najmu" ze wskazaniem tej daty.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)