2020.07.22 godz. 09:11 Czaplinek, Zachodniopomorskie

Czy jest możliwość zpisać jakieś zaświadczenie. Ze jeżeli narzeczona mnie zostawi a będziemy mieli dziecko to nie będę musiał płacić alimentów?

Wyjaśnienie sytuacji

Mam już jedne alimenty i boję się kolejnych

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Lip 2020 11:52

Dzień dobry, łożenie na utrzymanie dziecka do momentu aż nie stanie się samodzielne to obowiązek od którego nie można się uwolnić. Pozdrawiam serdecznie.
Tak Nie

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Lip 2020 11:51

Dzień dobry, nie ma takiej możliwości. Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak