2022.05.30 godz. 20:12 Poznań, Wielkopolskie

Czy jest szansa postawić przed sąd osobę, która wykorzystywała psychicznie i seksualnie nie mając tak naprawde dowódow tylko własne traumatyczne wspomnienia?

Wyjaśnienie sytuacji

Nie miałem ukończonych 15 lat, nie mam jeszcze 30, więc teoretycznie drogę mam otwartą, pytanie jak mogę to udowodnić.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Cze 2022 17:13

Bez dowodów będzie to trudne. Zapraszam do konsultacji, być może uda się znaleźć jakieś rozwiązanie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)