2024.02.20 godz. 07:21 Przybyłowice, Dolnośląskie

Mandat policyjny potem grzywna sądowa

Wyjaśnienie sytuacji

Czy jest szansa uniknięcia grzywny sądowej?ogłosiłem upadłości konsumencką sąd rozpatrzył wniosek pozytywnie, syndyk prowadzi moją sprawę wyprzedał mój cały majątek, jestem bezdomny nie mam pracy jestem ubezwłasnowolniony częściowo z powodu choroby psychicznej, komornik się odezwał od części grzywny wpłaciłem jakieś 1500zl 4 miesiące temu a grzywna to 3500zl wylądowałem na odwyku 2 miesięcznym...czy jest szansa rozłożenia tej grzywny na raty i ile jak najniższa rata by wyniosła ?łącznie grzywny było ponad 6000zl wpłaciłem 1500zl, komornik powiedział że rata po 500zl to najniższa rata

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Mar 2024 14:22

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)