2023.03.21 godz. 05:59 Gorlice, Małopolskie

Czy jestem zobowiązany do zapłaty całości usługi?

Wyjaśnienie sytuacji

Zapisałem się na studia podyplomowe online, które miały być dofinansowane z urzędu pracy. Wybrałem 3 kierunki. Zaakceptowałem regulamin https://studia-online.pl/regulamin. Nie dopełniłem obowiązku zgłoszenia wniosku o dofinansowanie w urzędzie pracy, ktory jest napisany w rozdziale 7 punkt 2. Byłem w urzędzie pracy i dostałem potwierdzenie e-mail, że takich dofinansowań nie udzielają, lec, to było juz po wyznaczonym terminie. Aktualnie przydzielili mi dostęp do materiałów i wydali oświadczenie nakazujące spłatę całości kosztów za wszystkie 3 kierunki, wszystkie semestry zgóry.Czy muszę płaci?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Mar 2023 14:51

Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl