2021.08.26 godz. 13:18 Brodnica, Kujawsko-pomorskie

Czy mąż ma prawo do gospodarstwa?

Wyjaśnienie sytuacji

Czy jeżeli mąż całe wspólne życie mieszkał za granica i przyjeżdżał raz w miesiącu może żądać podczas rozwodu podziału gospodarstwa rolnego które przed ślubem zostało przepisane wyłącznie na mnie?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Światłowski

Tarnów, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Sie 2021 16:46

Szanowna Pani, upraszczając, jeśli otrzymała Pani gospodarstwo rolne przed ślubem stanowi on Pani majątek odrębny.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)