2022.02.16 godz. 01:25 Łódź, Łódzkie

Czy komornik może zabrać wszystkie pieniądze z konta bankowego?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, mam komornika i dostałem przelew od znajomego na kwotę 2330zł,komornik zabrał czy też bank na rzecz komornika 2030zł z tej kwoty. Czy to zgodne? czy mogę jakoś odzyskać pieniądze? napisać do komornika czy iść do banku z tym? Dziękuję i pozdrawiam,

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Lut 2022 13:48

Co do zasady można próbować odzyskać pieniądze.Jednak zależy to od wielu czynników.