2020.01.22 godz. 15:47 Zakroczym, Mazowieckie

Czy mogę podjąć pracę

Wyjaśnienie sytuacji

Czy mając dozór elektroniczny mogę podjąć pracę w systemie 12 h pracy 2 dni wolne ze zmieniającym sie czasem zaczeczęcia i potrzebą dwóch godzin na dojazd powrót

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Katarzyna Jarosz

Krosno, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Sty 2020 20:21

Witam, należałoby najpierw zwrócić się do sądu z wnioskiem o zmianę wykonywania sposobu dozoru elektronicznego. Pozdrawiam, adw. Katarzyna Jarosz