2022.02.03 godz. 13:37 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Czy mam prawo wyrzucić bratową z domu która przyjedzie w gości z mężem do domu rodzinnego męża ?

Wyjaśnienie sytuacji

Dwa lata temu pojechałam odwiedzić swojego brata rodzonego .On zarówno jego żona zgodzili się na przyjazd .Byłam świadkową na ich ślubie ,wybrali mnie na chrzesną dziecka .Relacje moje z nimi były dobre przez 4 lata do dnia moich odwiedzin .Bratowa mnie wyrzuciła z domu .Potraktowała mnie w sposób karygodny .Ubliżyła mnie od przygłupów przy 4 letnim dziecku ,krzyczała na mnie .Wynajmuje stancje w innym mieście i często przyjezdzam do rodziców którzy mieszkają na wsi ,Jestem tak zameldowana często przebywam u rodziców .Czy mam prawo wyrzucić z domu rodziców bratową która przyjedzie w gości ?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Lut 2022 14:44

Jeżeli dom jest własnością Pani rodziców to nie może Pani nikogo wyprosić z domu bez ich zgody.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)