2024.10.17 godz. 10:37 Tychy, Śląskie

Czy mam szansę wygrać sprawę spadkową.

Wyjaśnienie sytuacji

Babcia wniosła o stwierdzenie nabycia spadku, podział majątku dorobkowego i dział spadku. Minęło wtedy 29 lat od śmierci jej męża. Sprawy spadkowe nie był uregulowane i w akcie widniał tylko mąż Babci, który nie żyje od aktualnie to 30 lat (minęło 1 stycznia). W tym czasie prawnik babci wniósł do sprawy wniosek o zasiedzenie w złej wierze. Nic przez 30 nie robiliśmy aby "zablokować" zasiedzenie. Zawsze babci pomagałem, chodziłem do niej, opiekowałem się nią. Mam dowody, zdjęcia. Czy jest szansa aby to podważyć, czy już nic się nie da zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Paź 2024 11:35

Nie sposób wypowiedzieć się co do tak skomplikowanej sprawy, nie znając jej szczegółów. Jeśli potrzebuje Pan pełnomocnika w tej sprawie, zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl