2023.09.27 godz. 19:22 Kielce, Świętokrzyskie

Czy matka ma prawo nie pokazać mi dziecka

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Mamy syna półrocznego . Spędzam znim czas prawie codziennie dzieciak jest związany zemną emocjonalnie. Rozstałem się z jej matka od 4 miesięcy jeżdżę do syna na trzy cztery godziny. Matce to nie pasuje założyła mi sprawę bym mógł się tylko widzieć z dzieckiem dwa razy w tygodniu.ja się nie mogę zgodzić bo dzieciak mnie potrzebuje muszę mieć z nim więź. Dlaczego obce osoby mają mieć z nim większy kontakt. Dziś pojechałem nie otworzyła drzwi kazała przyjechać w sobotę a ja chociaż chciałem go przytulić ucałować. Co ja mam zrobić w tej sytuacji nie mogę czekać do rozprawy

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Bukowski

Kielce, Świętokrzyskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Wrz 2023 12:06

Proszę o kontakt pod numerem tel. 502 552 460 lub mailowo: kancelaria@adwokatbukowski.pl prowadzimy sprawy na trenie całej polski, jeżeli chciałby uzyskać poradę telefoniczną bezpłatnie jestem do dyspozycji od poniedziałku 02 października, proszę się tylko powołać że jest Pan z portalu Casum. z poważaniem Adwokat Michał Bukowski Kielce