2020.07.22 godz. 00:11 Granowo, Wielkopolskie

Czy mąż może się wyprowadzić na podstawie jakiegoś aktu prawnego czy tylko poprzez rozwód?

Wyjaśnienie sytuacji

Jestem mężatką jednak ten ślub to byla wielka pomyłka. Mamy dziecko. Mieszkamy u moich rodziców. Mąż wszystkich domowników denerwuje, wprowadza bardzo nerwicą atmosferę. Proszony nie chce się wyprowadzić. Stale zachowuje się jakby pierwszy raz słyszał o sprawie. I tak w kółko to samo.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Lip 2020 11:56

Dzień dobry, jeśli rodzice są właścicielami mieszkania w którym Państwo mieszkacie mogą złożyć do Sądu pozew o eksmisję Pani małżonka. Pozdrawiam serdecznie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)