2022.06.15 godz. 16:41 Lublin, Lubelskie

Czy mogę być "ukarany" przez właściciela mieszkania za brzydki zapach, nie w swoim mieszkaniu?

Wyjaśnienie sytuacji

Wynajmuję piętro w domu jednorodzinnym. Parter jest do dyspozycji gospodarza, który przyjeżdża raz w miesiącu. Aby dostać się do swojego mieszkania, muszę przejść przez wspólny korytarz, dodam, że cały parter jest "przechodni" (pokoje nie mają swoich drzwi). Ostatnio właściciel stwierdził, że na parterze śmierdzi, jest to na 100% smród z mojego mieszkania od moich psów i mam zapłacić karę pieniężną. Czy ta "kara" jest legalna? Czy jego zachowanie nosi znamiona szantażu? Czy można jakoś zweryfikować zapach i jego lokalizację? Według mnie i moich znajomych nie czuć żadnego nieprzyjemnego zapachu

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Cze 2022 10:53

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)