2022.11.04 godz. 20:46 Zielona Góra, Śląskie

Czy mogę cofnąć wypowiedzenie umowy o pracę

Wyjaśnienie sytuacji

Witam . Witam z dniem 13.10.2022 Podpisałam wypowiedzenie umowy i pracę za porozumieniem strony. Wcześniej 07.10.20022 napisałam prośbę o rozwiązanie umowy za porozumieniem strony . Dziś dowiedziałam się że jestem w ciąży w poniedziałek mam wizytę u lekarza jest to mniej więcej 5 /6 tydzień ciąży. Czy pracodawca moze cofnąć mi wypowiedzenie.? W dni 03.11.22 zarejestrowałam się również w urzędzie pracy czy to może jakoś wpłynąć na całą sytuację? Z góry dziękuję za podpowiedź .

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Lis 2022 11:28

Witam , cieżko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , zbyt mało precyzyjnie sporządzone. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 507437019 na darmowa konsultacje postaram sie doradzić po zaczerpnięciu wiekszych informacji . Pozdrawiam . Straszy Prawnik Kancelarii Doradców Prawnych Ul. Kościuszki 25/5 40-048 Katowice
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)