2019.10.03 godz. 12:40 Kuźnica Grodziska, Śląskie

czy mogę dostać odpis notatki sporządzonej podczas interwencji policji

Wyjaśnienie sytuacji

Policja przyjechała do mnie po otrzymaniu zgłoszenia, że nie wywiązuję się z utrzymywania czystości w oborze. Ja akurat byłem w oborze i policjant stwierdził, że znowu niepotrzebnie przyjechali-(jestem w czasie rozwodu i dość często jest bezpodstawnie wzywana policja )

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Wojciech Górny

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Paź 2019 14:26

Jako strona postępowania ma Pan prawo do uzyskania odpisu/kopii notatki służbowej (art. 156 § 5 kpk).

Zmodyfikowano dnia: 03 Paź 2019 14:27
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)