2023.01.18 godz. 12:26 Pierwoszyno, Pomorskie

Czy mogę dostać odszkodowanie lub wynagrodzenie za umieszczenie przez firmę -salon samochodowy reklamy tej firmy bez mojej zgody i wiedzy.Woziłam reklamę65dni

Wyjaśnienie sytuacji

Znajomi oglądając mój samochód stwierdzili że kupiłam go w salonie na pyt.skąd wiecie ,pokazali mi znaczek firmowy na bagażniku/ wcześniej myślałam,że to ozdoba po poprzedniej właścicielce/ oraz na tablicach rejestracyjnych.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Lut 2023 16:16

Z opisu wynika, że wiedziała Pani o istnieniu tego oznakowania. Poza tym należy przypuszczać, że został on tam umieszczony jeszcze przed transakcją, a nie już po sprzedaży samochodu, zatem trudno uznać, że umieszczenie go miało miejsce bez Pani wiedzy. Inaczej sytuacja wyglądałaby gdyby reklamę umieszczono już po sprzedaży samochodu - wówczas widziałbym możliwości roszczeń
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)