2022.06.20 godz. 17:38 Janowiec Wielkopolski, Kujawsko-pomorskie

Czy mogę jeździć skuterem? I czy jest możliwość umorzenia tej kwoty jak nie pracuje bo jestem po wypadku?

Wyjaśnienie sytuacji

Złapała mnie policja kierowałem samochodem bez uprawnień sprawa poszła do sądu sprawa była zaocznie dostałem zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i 1500 zł. Jeśli mam uprawnienia na skuter czy mogę nim jeździć? I jestem 2 lata po wypadku nie mogę pracować czy jest możliwość odwołać się żeby umozyli mi ta kwotę?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Cze 2022 15:48

wszelkie pojazdy mechaniczne to również skuter