2022.02.26 godz. 10:58 Włocławek, Kujawsko-pomorskie

Czy mogę kilka dni przed sprawa złożyć dodatkowe dokumenty dosadu?

Wyjaśnienie sytuacji

W czwartek mam sprawę o podwyższenie alimentow. Dostałam zdjęcia z portali społecznościowych ojca mojego dziecka które potwierdzają że jeździ na wycieczki podróżuje stać go na to zaręczył się nawet a dziecka nie zabiera nigdzie kompletnie nigdzie. Czy mogę je złożyć te kilka dni przed sprawa czy to jakiś problem by był że na ostatnia chwilę? Nie chcę pogorszyć swojej sytuacji tylko uzyskać jak największą sumę bardzo proszę o pomoc błagam wręcz. Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Wojciech Zabrocki

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Lut 2022 12:36

Dzień dobry. Nie wchodząc w szczegóły sprawy, w najgorszym wypadku sąd może dowód pominąć. Nie pogorszy Pani tym samym swojej sytuacji. Jeżeli uważa Pani, że składane zdjęcia są istotne dla rozstrzygnięcia sprawy i potrafi Pani uzasadnić ich znaczenie może Pani wnieść o ich dopuszczenie. Z poważaniem, Radca prawny Wojciech Zabrocki.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)