2023.10.23 godz. 08:14 Wrocław, Dolnośląskie

Czy mogę liczyć na środki łagodzące i jakie dokumenty trzeba zorganizować zeby kara byla jak najmniejsza

Wyjaśnienie sytuacji

Kobieta pracuje na poczcie zgubiła dwa razy pieniądze na przekazy łączna kwota jest 40 tysięcy w tym jeszcze w panice i próbie wyjścia z tej sytuacji zostały podrobione podpisy zeby uzyskać czas na zorganizowanie kwoty która została utracona zostało tagrze wpłacone 7 tysięcy zadość uczynienia po tym wydarzeniu kobieta utrzymuje sama dziecko i w pośpiechu zeby zdarzyć odebrać dziecko z przedszkola saszetka z dana kwota wyleciała jej z kieszeni nie świadoma tego pojechała na inną miejscowość po czym zorientowala się że nie ma tej saszetki po powrocie w przybliżone miejsce utracenia juz zaginęł

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Paź 2023 16:31

Wszystko zależy m.in. od szczegółowych okoliczności, dowodów zgromadzonych w sprawie, uprzedniej karalności tej osoby. Na podstawie takiego opisu nie da się nic kategorycznie dla danej sprawy odpowiedzieć.

Zmodyfikowano dnia: 23 Paź 2023 16:31
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)