2022.11.22 godz. 20:57 Tczew, Pomorskie

Czy mogę liczyć na to, że klauzula o zakazie konkurencji obejmuje zbyt wiele firm.

Wyjaśnienie sytuacji

Moim problemem jest to, że mam podpisaną klauzulę o zakazie konkurencji, pracuje za granicą na JDG, nie mam żadnej umowy B2B tylko klauzulę, i jest tam napisane że nie mogę współpracować z żadną firmą którą wskaże mój "zamawiający" z którym mam podpisaną klauzulę.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Lis 2022 09:13

Dzień dobry, niezbędna jest analiza umowy w zakresie ewentualnej nieważności klauzuli o zakazie konkurencji. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl