2023.11.14 godz. 13:56 Ząbkowice Śląskie, Dolnośląskie

Czy mogę mogę wysłać taką odpowiedź do sądu?

Wyjaśnienie sytuacji

Dostałam sądu wezwanie na stawiennictwo celem złożenia informacji o swoim majątku i dochodach dla potrzeb Agencji Restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa. Wiele lat temu miałam sprawy z Agencją - są zakończone. Czy mogę dać do sądu taką odpowiedź: nie mam od wielu lat żadnych spraw z Agencją Restrukturyzacji jeżeli Agencja występuje (o czym mi nic nie wiadomo) są to tematy przedawnione? Nie dostałam od agencji żadnego pisma.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Lis 2023 04:35

Czy chodzi o wezwanie na termin rozprawy w sądzie? W charakterze świadka czy strony?