2024.09.03 godz. 11:00 Grudziądz, Kujawsko-pomorskie

Czy mogę napisać cofnięcie sprzeciwu od wyroku nakazowego z art 119 paragraf 1 k.w w zw.z art 9 paragraf 2 k.w .w zw.z art.24 paragraf 1 i 3 k.w kwota 518.96 z

Wyjaśnienie sytuacji

Otrzymałem wyrok nakazowy za kradzież w Biedronce i napisałem sprzeciw od tego wyroku nakazowego a teraz chciałbym cofnąć sprzeciw od wyroku nakazowego czy mogę?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Wrz 2024 12:08

Tak - do pierwszej rozprawy głównej
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (4 głosy)