2022.05.28 godz. 13:59 Gdańsk, Warmińsko-mazurskie

Czy mogę odbyć karę w zawieszeniu albo w dozorze elektronicznym

Wyjaśnienie sytuacji

W 2020r na przełomie koniec Kwietnia do Czerwca dwa razy ściągnołem poprzez emule treści z art 202kk3.Czy iistnieje szansa żebym dostał karę w zawieszeniu albo karę mieszaną i mógł bym ją odbyć w systemie dozoru elektronicznego.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Maj 2022 11:12

Jeśli był Pan niekarany, proszę złożyć wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)