2023.01.17 godz. 11:07 Wałbrzych, Dolnośląskie

Czy mogę odkupić udzialy "mojej cioci" mieszkania bez podzialu domu ?

Wyjaśnienie sytuacji

W domu w którym mieszkam są 3 osobne mieszkania , jedno należy do mojej cioci ,bo tak było ustalone kiedyś między "soba" , są na to papiery ,kto ile ma części zamieszkania , ale dom nie ma zrobionego podzialu fizycznego ,czy bez podzialu Ciocia może mi odsprzedać swoje udzialy, tak żeby jej dzieci w pozniejszym czasie nie domagały się zachowku ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Sty 2023 13:40

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Kancelarią w celu dokładnego zweryfikowania stanu faktycznego. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl