2022.09.16 godz. 12:54 Września, Wielkopolskie

Czy mogę odroczyć lub całkowicie ominąć zapłatę?

Wyjaśnienie sytuacji

Zawiesiłam firmę, która miała pod kontrolą moja siostra kiedy była w ciąży i urodziłam dziecko. Teraz przyszlo wezwanie do zapłaty na około 60 tysięcy. Aktualnie nie mam żadnego źródła dochodu żeby to spłacić. Mam auto, którego jestem współwłaścicielem i mieszkanie na własność. O ile auto, czy swoją jego część jestem stanie oddać skarbówce, mieszkania nie chce i nie pozwolę ruszyc gdyż mieszkaja w nim moi rodzice. Mieszkanie mogłabym z powrotem przepisać na mamę, żeby US nie mógł się go "doczepić". Jak to ogarnąć, żeby było to najmniej bolesne?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Wrz 2022 20:47

Tak jesteśmy w stanie skutecznie pomóc -zapraszamy do bezpłatnej konsultacji tel 507-437-019
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)