2024.06.17 godz. 19:34 Luboń, Wielkopolskie

Czy mogę ogłosić upadłość konsumencką lub umorzyć część długu posiadając długi na 24 tysiące zł/

Wyjaśnienie sytuacji

Dobry wieczór. Niestety przez zbytną ufność do danej osoby wzięłam pożyczki aby móc płacić za bieżące rachunki za prąd, wodę oraz wynajem mieszkania. Ze względu na to iż byłam jedynym żywicielem w gospodarstwie domowym nie byłam w stanie spłacić pożyczek online typu vivus itp.) Długi rosły a ja dalej nie byłam w stanie ich uregulować. Mam komornika na kontach. Najniższa krajowa nie pozwala mi żyć godnie a odsetki dalej rosną sprawiając, że pieniądze pobieranie z nadwyżki od najniższej krajowej nie są wystarczające aby spłacać dług.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Arkadiusz Kozok

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Cze 2024 20:17

Sprawa jest skomplikowana proponuje zatem konsultacje poprzez kontakt na adres arkadiuszkozok@gmail.com