2022.11.15 godz. 11:36 Pod Las, Śląskie

Czy mogę ograniczyć prawa rodzicielskie ojcu w tej sytuacji?

Wyjaśnienie sytuacji

Jestem mamą 3 miesięcznego dziecka.W domujestproblem alkoholowy. Jego matka ma niebieską karte. Mój partnet przynajmniej raz w miesiącu upija się nie wie co robi i mówi, nazywa, bije, budzi dziecko, chce go brac pijany na ręce, po każdej kłótni wyrzuca mnie z dzieckiem z domu. Zgłosiłam sprawę do gopsu, dzielnicowy z nim ma porozmawiać. Niechce już do niego wracać. Straszy mnie ze będzie zabierać dziecko na weekendy bezemnie. Chciałabym aby spotkania były w mojej obecności. Niemam żadnych dowodów na niego. Jego matka wszystko widziała, słyszała, odciągała do odemnie ale będzie stać po jego str

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Lis 2022 12:37

Dzień dobry, tak istnieją podstawy do ograniczenia władzy rodzicielskiej. Pozdrawiam, adw. Ewelina Wolny
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)