2022.01.23 godz. 21:37 Warszawa, Mazowieckie

Czy mogę prosić o uzyskanie porady odnośnie rozliczania umowy zlecenie z przeniesieniem praw autorskich?

Wyjaśnienie sytuacji

1. Chciałbym prosić o weryfikację umowy zlecenie, czy została prawidłowo napisana? 2. Usługa ma dotyczyć montażu spersonalizowanych ścieżek muzycznych a więc czy na pewno może być umowa zlecenie z przeniesieniem praw autorskich? 3. Czy informacja zawarta w umowie odnośnie aktualizacji ścieżek muzycznych jest prawidłowa? 4. Jakie dokładnie dane są wymagane przy podpisywaniu umowy dane wykonawcy oraz osoby zamawiającej? 5. Jak powinien prawidłowo zostać wypełniony rachunek do takiej umowy? 6. Jestem studentem do 26 roku życia jak wygląda uiszczenie podatku do US, jak poprawnie wpisać w rachunek?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Sty 2022 11:16

Zapraszam do kontaktu email: balik@vp.pl, orientacyjny koszt przeanalizowania umowy wnosi 110 zł.