2019.02.18 godz. 14:20 Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

czy mogę przechowywać pustą butle 11 kg po gazie propan-butan w boksie piwnicznym budynku mieszkalnego 4 kondygnacyjnego, jakie regulują to przepisy prawa.

Wyjaśnienie sytuacji

Pytanie zadaję z czystej ciekawości ponieważ nie mogę znaleźć na to odpowiedzi na formach w które wchodziłem.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Ekspert casum.pl

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Lut 2019 10:37

Dzień dobry, proszę zwrócić uwagę na art. 177 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. https://www.lexlege.pl/tech-war-budynkow/paragraf-177/
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)