2023.06.14 godz. 14:28 Łochów, Mazowieckie

Czy mogę rozłożyć spłatę chwilówki na raty?

Wyjaśnienie sytuacji

Nie jestem w stanie spłacić całego zobowiazanią, termin spłaty upłynąl niespełna tydzień temu. Pani zdziału windykacji, firmy która udzieliła mi pożyczki powiedziała, że nie ma możliwości rozłożenia długu na raty. Co w takiej sytuacji powinienem zrobić? Czy to prawda, że po 30 dnaich firma przekieruje dług do wierzyciela i wtedy możliwość spłaty ratalnej będzie jak najbardziej realna? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Cze 2023 12:46

Szanowna Pani, sprawa jest wielowątkowa i wymaga zadania dodatkowych pytań celem rzetelnego udzielenia odpowiedzi na poruszoną przez Panią sprawę. W tym też zakresie sugeruje bezpośredni kontakt z lokalnym mecenasem, który przede wszystkim powinien zapoznać się z zawartą przez Panią umową.