2021.04.29 godz. 15:18 Leszno, Wielkopolskie

Czy mogę rządać od byłego partnera za remont mieszkania ?

Wyjaśnienie sytuacji

Byłam z chłopakiem zaszłam w ciąże wszystkie koszty witaminy itd w ciąży ponosilam sama on zamieszkał u mnie z moimi rodzicami wyremontowałam mieszkanie za swoje pieniądze zdradzał mnie w ciąży i po urodzeniu dziecka i zażywał narkotyki postanowiłam go wyrzucić z domu . Czy mogę się starać o zwrócenie kosztów remontu rachunki mam ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Artur Ślemp

Rzeszów, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Kwi 2021 16:49

Niestety brak podstaw prawnych do takiego żądania. Remontowała Pani swój własny składnik majątku, partner nie miał obowiązku przyczyniać się do ponoszenia tego typu kosztów.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)