2023.12.09 godz. 16:05 Kraków, Małopolskie

Czy mogę sama zlecić wycenę nieruchomości i działki czy zrobi to sąd kiedy wniosę o sprawę o podział majątku?

Wyjaśnienie sytuacji

rozwiodłam się 2 lata temu. Wyprowadziłam się ze wspólnego domu. Mój były mąż miał mnie spłacić w ciągu roku od rozwodu. Nie zrobił tego do teraz. Chcę założyć sprawę w sądzie o podział domu i działki, aby otrzymać spłatę i rozpocząć życie na nowo. Nie wiem od czego zacząć, potrzebuje rady co warto zrobić, w jakiej kolejności, aby doprowadzić sprawę do końca.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Gru 2023 10:56

Dzień dobry, proszę zacząć od wyceny nieruchomości. Jeśli będzie potrzebowała Pani pełnomocnika zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel 607153023 e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)