2022.08.17 godz. 15:32 Zabrze, Śląskie

czy mogę się dowiedziec ile mam do zapłaty?

Wyjaśnienie sytuacji

witam mieszkam za granica od ponad 2 lat przed wylotem dostalem mandat ale nie moge go znalezc by go splacic przez ten okres byla rozprawa sadowa wiec wiem ze sa odsetki naliczone. chcial bym sie dowiedziec ile musze zaplacic oraz na jakie konto bankowe, chcial bym miec wszystko w polsce uregulowane. z góry dziekuje za odpowiedz

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Wrz 2022 09:57

witam specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszam do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019 do darmowej wstepnej konsultacji .