2022.02.16 godz. 14:46 Chorzów, Śląskie

Czy mogę się wnieść skargę na działania komornika?

Wyjaśnienie sytuacji

W dniu 04.02.22 komornik nałożył blokadę na rachunek bankowy. W dniu 14.02.22 pieniądze zostały przekazane komornikowi. Cała ta sytuacja miała miejsce bez zawiadomienia mie. Nie wiem czego sprawa dotyczyła, gdyż komornik nie wysłał żadnego pisma. Nie dostałam tez nic z sądu. Czy takie działanie komornika jest prawidłowe?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Lut 2022 12:02

Powinna Pani zostać zawiadomiona o wszczęciu egzekucji oraz o zajęciu rachunku bankowego.

Zmodyfikowano dnia: 21 Lut 2022 12:03