2020.07.23 godz. 13:11 Krakowska, Małopolskie

czy moge sprzedac nabyta dzialke z dokumetami jakie posiadam czy musze uzyskac dodatkowy document?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam posiadam dzialke nabyta niedaleko Krakowa okolo 10 lat temu gdy bylaw zamezna. Na akcie notarialnym zatem widniaja more nazwisko I mojego meza. W miedzyczasie rostalismy sie I zostal przeprowadzony rozwod w Anglii. Zostal rowniez dokonany podzial majatku I mam na to pismo z angielskiego sadu oswiadczajacego ze dzialka nalezy do mnie. Miesiac temp znalazlam kupcow na dzialka I chcialabym sie dowiedziec czy z moimi dokonac sprzedazy bez dodatkiwych dokumentow. .Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Lip 2020 13:30

Dzień dobry, z Pani opisu wynika, że posiadane przez Panią dokumenty będą wystarczające. Proszę pamiętać o konieczności ich przetłumaczenia przez tłumacza przysięgłego. Dodatkowo najlepiej skonsultować się z notariuszem u którego będzie dokonywana transakcja. Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak