2023.03.12 godz. 21:23 Elbląg, Warmińsko-mazurskie

Czy mogę starać się o ponowne rozpatrzenie wyroku sądu skazującego mnie na pozbawienie wolności za niewykonaną pracę społecznie użyteczną?

Wyjaśnienie sytuacji

Nie odrobiłam godz społecznie ze względu na sytuację rodzinną, sąd zamienił mi wyrok ograniczenia wolności na pozbawienia wolności. Wyrok prawomocny. Czy mogę prosić o ponowne rozpatrzenie sprawy ze względu na sytuację, mam 5 dzieci najmłodszy syn 4lata, w tamtym czasie przeszłam kryzys po rozstaniu z ojcem dzieci, zostałam sama z 5dzieci bez pomocy krewnych ze strony ojca dzieci i mojej ponieważ rodzice zmarli a rodzeństwo mieszka w innych miastachPsychicznie nie uradziłam wtedy godzin do odrobina a sąd zmienił mi go na pozbawienie wolności Czy jest szansa na ponowne rozpatrzenie sprawy?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Mar 2023 16:46

Tak. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie (email): slawomir.suski@adwokatura.pl