2022.02.09 godz. 12:33 Rzeszów, Podkarpackie

Czy mogę ubiegać się o egzekucję zasądzonego zadośćuczynienia?

Wyjaśnienie sytuacji

W 2018r. zostałem pobity. Zasądzono mi przez sąd 3000zł zadośćuczynienia od sprawcy. Czy mogę ubiegać się wyegzekwowanie tej kwoty? Dodam że wysyłałem pocztą prośbę o wniesienie pieniędzy, nie uzyskałem odpowiedzi, nie mieszałem w to komornika. Sprawca nie był jeszcze pełnoletni.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Lut 2022 13:03

Dzień dobry, jak najbardziej może Pan wyegzekwować tę kwotę. Zapraszam do kontaktu.

Zmodyfikowano dnia: 09 Lut 2022 13:03